revolučná neinvazívna metóda, ktorá v sebe spája RÁDIOFREKVENCIU a ULTRAZVUK, najúčinnejšie technológie tvarovania postavy.

Ultrazvuk umožňuje uvoľniť a separovať jednotlivé tukové bunky, čím sa stavajú prístupnými pre efektívnu procedúru rádiofrekvenciou. Vysokofrekvenčná energia spôsobuje prehriatie hlbokého tukového tkaniva, a tým zmenšuje objem tukových buniek a zároveň redukuje tukovú vrstvu, so zlepšením vonkajšieho vzhľadu kože. Najnovšia technológia Exilis dosahuje revolučné výsledky aj v liftingu tváre vďaka technológii dopĺňania kolagénu. Umožňuje presné zacielenie a tým aj rýchle a veľmi efektívne tvarovanie problematických partií.

Výhody
  • Okamžite viditeľný účinok
  • prirodzené pre telo
  • bezbolestná procedúra
  • zlepšenie elasticity pokožky
  • ošetrenie netrvá dlho
  • dlhodobý efekt
ako to funguje?
Exilis pomáha odstrániť prebytočný tuk vďaka trom jedinečným procesom

Prienik
Kombinácia ultrazvukovej energie umožňuje ľahší prienik vĺn do tkanív, ktoré najprv zostávali rezistenčné. Exilis sa zameriava na presne definované, hlbšie uložené vrstvy tuku.

Separácia
Výsledkom tohto procesu je rozrušenie hlbšej tukovej štruktúry mechanickými ultrazvukovými vlnami, ktoré spôsobujú rozklad obrannej formácie tukových buniek na samostatné jednotky. Takto rozdelené tukové bunky sú ľahko deaktivovateľné.

Deaktivácia
Vysokofrekvenčná energia stimuluje metabolické aktivity a zrýchľuje procesy v lokálnych tukových tkanivách – dochádza k uvoľneniu obsahu tukových buniek -> zmenšeniu ich objemu.

na aké partie sa dá exilis ešte použiť?
Lifting tváre
technológia dopĺňania kolagénu

Rádiofrekvenčná tepelná energia pôsobí na kolagénové vlákna, ktoré majú štruktúru trojitej špirály. Pôsobiace teplo vyvoláva separáciu týchto vlákien. Ultrazvukové vlny mechanicky narušujú kolagénové vlákna a pri kombinácii oboch energií dochádza k maximalizácii efektu. V rámci prirodzeného procesu hojenia začínajú fibroplasty aktívne produkovať nové kolagénové vlákna a podkožie sa vyplní novým kolagénom.

Výsledky
– koža je jemnejšia a pevnejšia
– omladzovací efekt – vyhladenie vrások okolo úst, očí, na čele a krku
– efekt viditeľný ihneď po procedúre, dlhotrvajúci výsledok
– omladená pokožka vďaka produkcii kolagénu

výsledky Klinicky testované Odporúčania odborníkov

Bezpečnosť liečby a úžasné(objektívne,opakované, očakávané)výsledky sú hlavnou výhodou Exilisu. Pohodlie a krátka dĺžka liečby z nej robí vynikajúci nástroj na odstraňovanie nadbytočného tuku, spevňovaniu pokožky a k redukcii tuku a vrások.
Dr.Klaus Fritz, docent na Univerzite medicíny a farmácie “Carol Davila“, prezident Európskeho spoločenstva pre laserovú dermatológiu.

Exilis je vynikajúci pre vyhladzovanie partií po liposukcii a vhodná liečebná metóda pre pacientov, ktorí nechcú za lipoplastiku vynaložiť nutný finančne náročný obnos. Exilis je na základe našich skúseností bezpečná, účinná a progresívna neinvazívna metóda na tvarovanie tela.
Dr.Anire Okpaku, Ocean Plastic Surgery Miami, USA

objednávky

na tel.č: 0911 405 074
alebo na info@novekrivky.sk