Exilis Body

1. Nahradí skutočne Exilis klasickú liposukciu?
Exilis je v mnohých ohľadoch šetrnejší než klasická či tumescentná liposukcia, kde je síce úbytok viditeľný prakticky ihneď, ale stav pacienta po výkone vyžaduje rekonvalescenciu a obmedzenie niektorých bežných činností a môžu sa vyskytnúť nerovnosti ošetrenej oblasti či ďalšie nežiadúce efekty. Exilis oproti tomu nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu, ošetrenie je rýchle a príjemné. Výsledok sa dostavuje postupne, zmenšenie objemu tukových buniek (lipolýza) prebieha prirodzenou cestou.

2. Komu je Exilis určený?
Exilis je určený pre všetkých zdravých ľudí nad 18 rokov, ktorý si chcú zdokonaliť postavu a zbaviť sa prebytočných tukových vankúšikov. Je vhodný tiež pre klientov, u ktorých sa neujala iná liečebná metóda. Procedúra Exilisom ponúka kozmetické zlepšenie bez nutnosti chirurgického zákroku.

3. Čo bude po EXILIS terapii ubúdať – hmotnosť alebo objem?
Po absolvovaní celej terapie zaznamenávajú klienti hlavne objemový úbytok – EXILIS je primárne zameraný na redukciu tukového tkaniva a tvarovanie postavy.

4. Ako môžem zvýšiť efekt terapie?
Ideálne je kombinovať s lymfodrenážou. Lymfodrenáž detoxikuje organizmus a podporí celkový metabolizmus vrátane odbúravaniu produktov lipolýzy. Vhodný je samozrejme zdravý životný štýl, primeraný pohyb a zľahka zvýšený pitný režim.

5. Je treba dodržiavať nejakú špeciálnu diétu?
Najdôležitejšie je dodržiavať pitný režim po celú dobu ošetrovania Exilisom. Všeobecne sa odporúča aj striedma, vyvážená
a pravidelná strava s obmedzením tučných jedál a sladkostí. Inými slovami dodržiavanie vyváženého jedálnička.

6. Čo nasleduje po procedúre?
Po dobu 15-30min. môže byť ošetrovaná oblasť mierne zaružovelá. Klienti by mali v deň procedúry a nasledujúci deň zvýšiť príjem tekutín a pre optimálny kozmetický účinok venovať určitý čas nenáročnej fyzickej aktivite, napr. chôdzi.

7. Koľko liečbných procedúr je potrebné absolvovať?
Doporučuje sa 4-6 aplikácií každých 10-14 dní. V prípade záujmu sú možné aj ďalšie procedúry. Výsledky po procedúre Exilisom vydržia min.6-12 mesiacov.

8. Je efekt trvalý?
Efekt je dlhodobý pri zachovávaní zdravého životného štýlu.

Exilis Face

1. Kto môže podstúpiť procedúru Exilisom?
Exilis Face je určený pre všetkých, kto sa chce zbaviť vrások, pre klientky, ktorých pleť stráca elasticitu a pre všetkých, ktorý si chcú udržať mladistvý vzhľad.

2. Akým spôsobom Exilis funguje?
Exilis pôsobí ultrazvukovým vlnením a rádiofrekvenciou na kolagénu štruktúru a reštartuje ich novou tvorbu. Tým vzniká liftingový efekt u zvädnutej pleti a vyhladenie vrások u mladšej pleti.

3. Kedy uvidím efekt?
Klientky sa cítia príjemne bezprostredne po ošetrení, kedy samé objektívne vidia, že pleť vyzerá sviežejšie
a zdravšie. Dlhodobý a výrazný efekt sa dostavuje postupne. Obvyklé je absolvovať cca. 5 - 6 procedúr.

4. Ako často musím chodiť na procedúry?
Ideálne je procedúru absolvovať 1 x týždne po dobu 5 – 6 týždňov.

5. Ako dlho efekt vydrží?
Predpokladaná dĺžka trvania efektu je cca 1 rok. Závisí však na okolitých vplyvoch, stres, fajčenie, celkovom životnom štýle.

x-wave

1. Aká je úspešnosť terapie rázovou vlnou x-wave?
Celosvetová úspešnosť je medzi 77% a 80%. Výsledky sú často viditeľné po troch či štyroch sedeniach.

2. Je po ošetrení vhodná fyzická aktivita, alebo skôr odpočinok?
Pri ošetrovaní celulitídy je fyzická aktivita vítaná.

3. Koľko procedúr a ako často?
Odporúča sa minimálne 6 sedení, optimum na dosiahnutie želaného výsledku je 10 sedení. Interval medzi procedúrammi by mal byť 3-4 dni.

objednávky

na tel.č: 0911 405 074
alebo na info@novekrivky.sk