Najnovšia estetická metóda x-wave na korekciu celulitídy
a zjemnenie strií.

X-wave je extrémne silný, pulz akustickej energie prenášaný do vybraného tkaniva vo forme kmitajúcej vlny. Cieľom je vyprovokovanie regeneračných fyziologických procesov v podkožnom tukovom tkanive. X-wave je tiež možné využiť na vyhladenie nerovností po liposukcii či zlepšenie vzhľadu jaziev. Procedúra X-wave sa okrem estetických účelov používa s vysokou úspešnosťou v ortopédii, pri liečbe pohybového aparátu.

Výhody
  • Okamžite viditeľný účinok
  • redukcia strií
  • bezbolestná procedúra
  • omladenie pokožky
  • ošetrenie netrvá dlho
  • zjemnenie jaziev
ako to funguje?
x-vawe-technologia

Tvorba nových vlásočníc
Rast nových kapilár a zvýšená mikrocirkulácia , zásobenie kyslíkom a zrýchlenie lokálneho metabolizmu v ošetrovanej oblasti.

Zvýšená produkcia kolagénu
Zdanlivý zápalový proces spôsobený pulzami s vysokým rázom spúšťa uvoľňovanie hojivých mediátorov a rast fibroblastov (väzivové bunky). Vzniká nová vrstva kolagénu, ktorá tvorí dermo-epiderálne rozhranie.

Odvod škodlivín
Stimulovaný lymfatický systém zvyšuje lepšie odplavenie škodlivých a odpadových látok z organizmu. To vedie k redukcii opuchov a rýchlejšej regenerácii tkaniva.

Na čo sa hlavne využíva?
Biologická reakcia na rázovú vlnu
odstránenie celulitídy

Prirodzené svalové kontrakcie nedokážu zabezpečiť optimálnu cirkuláciu krvy a lymfy. Lymfatický žilový systém už nie je schopný odvádzať dostatočné množstvo molekúl bielkovín z medzitkanivového priestoru a vrátiť ich do žilového krvného systému. Vysoká koncentrácia plazmatických proteínov spôsobuje zapúzdrenie tukových buniek a zhutnenie tkaniva (fibrózy) - celulitídu. Akustické vlnenie zničí zapúzdrenie buniek a tkanivo sa tak opäť stane mäkkšie a aktívnejšie.

Stimulácia rázovou vlnou
odbúravanie tukov

Výskumy preukázali , že akustická vlna stimuluje mikrocirkuláciu v tkanive. Pohyby najmenších ciev v mikrovaskulárnom systéme sú základnou charakteristikou mikroangiodynamiky a umožňujú reguláciu prietoku krvy cievnym riečiskom . Zvýšený prietok krvy a vysoká vasomotrická aktivita stimuluje odbúravanie tukov , zatiaľ čo pomalejší prietok krvy spôsobuje naopak jeho ukladanie.

výsledky

objednávky

na tel.č: 0911 405 074
alebo na info@novekrivky.sk